انهدام باند سازمان‌یافته قاچاق سوخت در جنوب استان کرمان

دادستان جیرفت از انهدام باند سازمان یافته قاچاق سوخت در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: این باند توسط اطلاعات سپاه استان کرمان شناسایی و منهدم شد.

حسین سلامی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک باند بزرگ و سازمان یافته قاچاق سوخت که در جنوب استان کرمان فعالیت می‌کرد شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه این باند به صورت گسترده در برخی از استان‌های جنوبی کشور نیز اقدام به قاچاق سوخت می‌کرد گفت: در این عملیات بالغ بر ۱۰۰ هزار لیتر بنزین و گازوئیل از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت با اشاره به اینکه یک جایگاه سوخت که محل قاچاق سوخت بوده نیز مورد شناسایی قرار گرفت و پلمب شده است افزود: از این باند ۶ متهم  از جمله یک کارمند شرکت نفت، دلال، جایگاه دار سوخت و دو کارشناس نظام مهندسی و کشاورزی دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه این افراد با قرار مناسب روانه زندان شده‌اند خاطر‌نشان کرد: باند قاچاق سوخت در جنوب استان کرمان توسط اقدام منسجم اطلاعاتی از سوی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان شناسایی و منهدم شد.

سلامی با اشاره به اینکه بر اینکه مبارزه جدی و مستمر با پدیده شوم قاچاق از اولویت‌های مهم و اساسی دستگاه قضایی در استان کرمان است گفت: در این رابطه پرونده قضایی در شعبه اول بازپرسی شهرستان جیرفت تشکیل شده و اعضای این باند به اتهام قاچاق سازمان یافته سوخت تحت پیگرد قضایی قرار گرفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *