بازداشت تمام قاتلان شهید علی نظری جوان بسیجی ملایر

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: شش نفر از اشرار متواری که در شهادت «علی نظری» دست داشتند و در شهرهای مختلف مخفی شده بودند، توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه انصارالحسین(ع) شناسایی شدند و با همکاری و هماهنکی جامعه اطلاعاتی کشور به دام افتادند.

سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه طی یک عملیات فنی و پیچیده اطلاعاتی در مجموع هفت نفر از اشرار که نقش اصلی داشتند، دستگیر شدند، افزود: این افراد که در شهادت سرگرد پاسدار «علی نظری» دست داشتند، در عملیاتی برنامه‌ریزی شده، شب گذشته در شهرستان ملارد استان تهران دستگیر شدند.
وی ادامه داد: شش نفری که در شهادت شهید نظری نقش مستقیم داشتند، با برنامه‌ریزی‌ و هماهنگی های رده‌های اطلاعاتی سپاه در استان‌های مرکزی، تهران بزرگ، خراسان رضوی، هرمزگان دستگیر شدند.
فرمانده سپاه استان همدان تصریح کرد: تیمی که در ملایر توسط رده های اطلاعاتی رصد و شناسایی شدند با یک برنامه و طرح از قبل پیش‌بینی شده در قالب سه دستگاه سواری و دو دستگاه موتورسیکلت و به صورت مسلح در اغتشاشات شهرستان ملایر شرکت داشتند که در یک عملیات تعقیب و گریز، یک نفر در فردای همان روز دستگیر و شش نفر متواری بودند.
وی با اشاره به دستگیری افراد متواری توسط جامعه اطلاعاتی و با یک کار مشترک بیان کرد: قاتل شهید نظری از افراد با سابقه در شرارت است.
مجیدی گفت: کار سنگین شناسایی این شش نفر که بعد از فرار در شهرهای مختلف مخفی شده بودند، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه انصارالحسین(ع) صورت پذیرفت و نهایتا به دام قانون افتادند.
وی ضمن تقدیر از جامعه اطلاعاتی واجا، فراجا و دادگستری استان همدان در همکاری و پشتیبانی از این عملیات ویژه و دستگیری این اشرار، تاکید کرد: درخواست عموم مردم شریف استان همدان که در تشییع پیکر مطهر شهیدان علی نظری و شهید احسان مرادی که در شاهچراغ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، از دستگاه قضایی این است که با برخورد قاطع و سریع با اخلالگران امنیت مردم در اولین فرصت انتقام خون این دو شهید بزرگوار گرفته شود.
فرمانده سپاه استان همدان تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی بدانند به زمین ریختن خون شهیدان این وطن بی‌پاسخ نخواهند بود و در هر کجا این عالم که باشند آنها را خوار و خفیف خواهیم کرد .
وی عنوان کرد: دشمنان بدانند فرزندان ایران اسلامی در حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن لحظه‌ای غافل نبوده و با چشمان بیدار و اشراف کامل اطلاعاتی تمام توطئه‌ها و فتنه‌های کور آنان را رصد می‌کنند و به مدد الهی ضربات مهلکی را توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) دریافت خواهند کرد.
 مجیدی خاطرنشان کرد: فرزندان ملت سرافراز ایران اسلامی همچون گذشته انتقام خون پاک شهدای مظلوم را از دشمنان خواهند گرفت و حملات ناجوانمردانه معاندین مسلح، اشرار و آشوب طلبان را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت و بساط حرکات کور و ددمنشانه دشمنان را برمی‌چینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *