سخنگوی دولت: ایرادات شورای نگهبان در مورد صندوق ملی مسکن رفع شد

سخنگوی دولت گفت: ایرادات مورد نظر شورای نگهبان در مورد اساسنامه صندوق ملی مسکن رفع و برای آن شورا ارسال شد تا نهضت ملی مسکن با سرعت بیشتری انجام بگیرد.

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز هیات دولت بیان داشت: در ابتدای جلسه امروز پیرو دستور جلسه گذشته رئیس جمهور، گزارشی از دلیل مشکل در تامین برخی از داروهای آنتی بیوتیک ارائه شد؛ مشابه این مشکل را ما در سال‌های گذشته داشتیم و انتظار آقای رئیس‌جمهور این بود که راهکارهای رفع این مشکل پیش‌بینی می‌شد.
وی افزود: امروز مصوبات متعددی هم هیات وزیران داشت که از جمله آن‌ها موافقت با شناورسازی ساعت کاری در استان تهران بود. ساعات کاری در استان تهران به منظور کنترل ترافیک و تسهیل در رفت و آمد شناورسازی شد.
سخنگوی دولت درباره سهمیه قیر اختصاصی به دستگاه‌های اجرایی گفت: برای تامین قیر مورد نیاز مصوبه‌ای به تصویب هیأت وزیران رسید.
وی خاطرنشان کرد: ایرادات مورد نظر شورای نگهبان در مورد اساسنامه صندوق ملی مسکن رفع و برای آن شورا ارسال شد تا نهضت ملی مسکن با سرعت بیشتری انجام بگیرد.
بهادری جهرمی گفت: طبق مصوبه امروز هیات دولت وزارت بهداشت هم می‌تواند مجوز تاسیس پارک‌های علم و فناوری صادر کند. مزایایی که به پارک‌های وزارت علوم داده می‌شود، به این پارک‌ها هم ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *