علت فوت نگین عبدالملکی از زبان دادستان همدان

دادستان همدان با تکذیب ادعای دروغ رسانه‌های معاندین، گفت: فوت مرحومه عبدالملکی بر اثر مسمومیت با الکل بوده که خبر آن نیز اوایل هفته گذشته در رسانه‌ها و خبرگزاری های معتبر منتشر شد.

حسن خانجانی در واکنش به دروغ پردازی‌های شبکه‌های معاندین درباره چگونگی فوت فردی به نام نگین عبدالملکی بر اثر ضربات باتوم اظهار کرد: خبر فوت این خانم به همراه فرد دیگری به نام «م.ح» که بر اثر مسمومیت بوده، هفته گذشته منتشر شد.
وی افزود: با این وجود برای تنویر افکار عمومی مجدد تشریح می شود؛ که پسر جوان معلوم الحالی «ح.ح» بارها دختران جوان را فریب داده و با خود و چندین جوان دیگر به باغی که در اختیار دارد می برد.
دادستان همدان تصریح کرد: آن روز هم این اتفاق رخ داده و «ح.ح» روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه، نگین عبدالملکی و «م.ح» را که در باغ مسموم شده بودند به یکی از بیمارستان های همدان انتقال می دهد، این موضوع بلافاصله به دادسرا اطلاع داده می شود و بازپرس و پلیس آگاهی در اسرع وقت تحقیقات لازمه را انجام می‌دهند.
وی با بیان اینکه خود «ح.ح» نیز که بر اثر مصرف مشروبات الکلی مسموم شده بود، به بیمارستان دیگری رفته و بستری می شود، تصریح کرد: متاسفانه بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه خانم عبدالملکی و آقای «م.ح» به فاصله حدودا دو ساعت در بیمارستان فوت می‌کنند.

این مقام مسئول قضایی تاکید کرد: برابر با گزارش معاینه جسد پزشکی قانونی؛ هیچ گونه آثاری از ضرب و جرح و یا شکستگی در بدن آن مرحومه مشهود و ملموس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *