6 غذای سرد برای پیک نیک

غذای سرد برای پیک نیک می تونه انواع مختلفی داشته باشه و هرکسی با توجه به ذائقه و شرایط اقتصادی خانواده نوعی از اون رو آماده کنه و همراه خودش ببره. از ساده ترین غذای سرد پیک نیک یعنی نون و پنیر و گوجه گرفته تا انواع ساندویچ و سالاد سرد می تونه گزینه مناسبی برای سرو در یک سفر کوتاه مدت در کنار خانواده باشه.
۱- ساندویچ سالاد مرغ:
ساندویچ مرغ همیشه می تونه گزینه مناسبی برای بردن به پیک نیک باشه و با ترکیب سینه مرغ و انواع سس و مواد و سبزیجات می شه ساندویچ خوشمزه ای درست کرد که اصولا با  سلیقه هر کسی مطابقت داره . اگر روی لینک بالا کلیک کنید می تونید یکی از خوشمزه ترین انواع ساندویچ مرغ رو آماده کنید.
۲- ساندویچ سبزیجات با سس مایونز:
غذاهای گیاهی هم می تونه غذایی سبک و لذت بخش برای سرو در پیک نیک باشه که انواع بی شماری داره و پیشنهاد می کنم حتماً حتماً نوعی از اون رو برای گردش و تفریح آماده کنید.
۳- ساندویچ ذرت پنیری:
انتخاب انواع اسنک سرد به عنوان غذای سرد برای پیک نیک گزینه خوب و راحتیه تا در کمترین زمان می شه تعداد قابل توجهی از  اون ها رو تهیه کرد و همراه  برد. اسنک یا ساندویچ ذرت پنیری که لینک تهیه اش رو براتون گذاشتم یکی از انواع اسنک های خوشمزه و راحته . حتما امتحانش کنید که طعم فوق العاده ای داره.
 ۴- کلاب ژامبون مرغ:
ژامبون هم که تقریبا پای ثابت پیک نیک ها است که البته با توجه به مضرات ژامبون های بازاری پیشنهاد می کنم همیشه ژامبون رو خودتون تهیه کنید که از سلامتش مطمین باشد و با اون انواع ساندویج مثل کلاب ژامبون مرغ رو آماده کنید.
۵- کلاب مرغ:
می تونم از انواع کلاب به عنوان مناسب ترین غذای سرد برای پیک نیک نام ببرم . کلاب مرغ در واقع نوعی ساندویچ مرغ سرده که با انتخاب مواد مختلف مناسب و ترکیبش با مرغ می تونه به غذایی سبک و مناسب برای پیک نیک تبدیل بشه این غذای خوشمزه و ساده رو سرو کنید و از خوردنش لذت ببرید.
۶- اسنک قارچ و پنیر:
اگر از دوستداران قارچ هستید به راحتی و با صرف کمترین زمان می تونید استک قارچ و پنیر رو آماده کنید و همراه خودتون به گردش و تفریح ببرید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *