ارائه ظاهری جدید و تیره برای بنتلی کانتیننتال GT

خودروی Bentley Continental GT به طراحی تاریک و گزینه‌های رنگ متنوع مولینر بلک لاین مجهز شد.

جدیدترین اخبار حاکی از آن است که خودرو‌های لوکس بنتلی کانتیننتال GT و GT کانورتیبل با بسته جدید مولینر بلک لاین که جایگزین کروم معمولی شده، ظاهر تیره تری به خود می‌گیرد.

مولینر بخش سفارشی‌سازی نشان تجاری بنتلی است که بسته‌های ظاهری را برای محصولات این شرکت ارائه می‌کند. بسته جدید این گروه قطعات مولینر را به این ۲ خودرو اضافه می‌کند. طبق اعلام شرکت بنتلی، ۳۸ درصد از سفارشات مدل Continental GT در سراسر دنیا دارای گزینه Blackline هستند، بنابراین گزینه‌های مختلفی برای مشتریان این خودرو وجود دارد.

پکیج مولینر بلک لاین تقریباً تمام مساحت بیرونی خود را در بر می‌گیرد. همچنین خودرو‌های دارای این ویژگی دارای رینگ‌های ۲۲ اینچی مشکی هستند و حلقه‌ای کرومی در اطراف خود دارند.

برای داخل خودرو، دست خریداران باز است و می‌توانند از فهرست عظیم رنگ‌ها یا لوازم داخلی مولینر گزینه مورد نظرشان را انتخاب کنند. اگر مشتری بخواهد انتخاب را به بنتلی بسپارد، این شرکت هشت ترکیب سه رنگ را در قالب پیشنهاد‌های خود ارائه می‌کند.

البته همانطور که احتمالا متوجه شده اید این پکیج روی پیشرانه این خودرو تاثیری ندارد و مشخصات موتوری آن تغییری نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *