معرفی شاسی بلند لوکس و قدرتمند متروپولیتن 2023

لندروور از نسخه ویژه دیسکاوری مدل ۲۰۲۳ با نام متروپولیتن رونمایی کرد. این محصول با قیمت پایه حدود ۷۷ هزار دلار عرضه خواهد شد. استفاده از کد رنگ های جدید در قسمت دماغه برای بافت جلوپنجره (گریل) و قسمت پایین سپر (بامپر)، رینگ های ۲۲ اینچی آلومینیومی با طراحی جدید و کالیپرهای سیاه رنگ سیستم ترمز از جمله تفاوت های این نمونه با نسخه استاندارد در قسمت بدنه هستند.

لندروور برای فضای داخل کابین از تریم جدیدی با نام تیتانیوم مش رونمایی می کند که بازهم شامل یک کد رنگ جدید و جزئیات مرتبط با آن می شود. از جمله امکانات کابین می توان به نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی در اندازه ۱۱.۴ اینچی، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر در اندازه ۱۲.۳ اینچی، شارژر بی سیم، گرم کن صندلی های جلو، سیستم صوتی از برند حرفه ای و مطرح مریدین اودیو، نمایشگر هداپ، گرم کن فرمان، سیستم تهویه هوای جدید با پوشش تمامی قسمت های کابین، گرم کن و تنظیم الکتریکی برای صندلی ردیف سوم اشاره کرد.

در بخش پیشرانه نیز تنها گزینه پیش روی مشتریان، نمونه ۳ لیتری توربوشارژ ۶ سیلندر در هماهنگی با سیستم هیبرید ملایم ۴۸ ولتی است که مجموع خروجی آن برابر با ۳۵۵ اسب بخار و گشتاور برابر با ۵۰۰ نیوتن متر است. این مجموعه با جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک هماهنگ شده است.

شاخص یدکشی خودرو نیز برابر با ۳۷۱۹ کیلوگرم محاسبه شده است.

در بخش ایمنی نیز کروز کنترل تطبیقی به عنوان آپشن استاندارد همراه دیسکاوری خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *