فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان فردیس، دو اوباشی که با سلاح سرد اقدام به ایجاد رعب و وحشت در یک درمانگاه در منطقه مشکین دشت کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ کامران ملکی در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر حمله دو اوباش به وسیله سلاح سرد به یک درمانگاه در منطقه مشکین دشت فردیس، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان فردیس قرار گرفت.
وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که دو شخص ناشناس با صورت‌های پوشیده و با سلاح سرد به درمانگاهی در مشکین دشت حمله کرده و در حضور بیماران اقدام به ایجاد رعب و وحشت و تخریب درب شیشه سکوریت آن محل کرده بودند که فیلم مربوط به این حادثه در فضای مجازی منتشر و منجر به ایجاد حس ناامنی در بین کاربران فضای مجازی شده بود.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس اظهار کرد: در ادامه در پاسخ به مطالبات مردمی مبنی بر برخورد با این افراد، ماموران با انجام اقدامات گسترده پلیسی-اطلاعاتی در نهایت موفق به شناسایی مخفیگاه متهمان در منطقه مهرشهر کرج شده و با هماهنگی مقامات قضایی در عملیاتی غافلگیرانه هر دو اوباش را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه انگیزه متهمان از انجام این اقدمات مجرمانه خصومت شخصی با صاحب درمانگاه بوده، تصریح کرد: متهمان که چاره‌ای جز اعتراف در پیش روی خود نمی‌دیدند پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
سرهنگ ملکی در پایان خاطرنشان کرد: مخلان امنیت بدانند که هیچ راهی برای فرار از چنگال قانون و عدالت وجود ندارد و اگر اقدامی خلاف امنیت شهروندان از آنها سر بزند دیر یا زود توسط پلیس دستگیر خواهند شد.