از خاطرات شیرین مسی در ادوار جام جهانی تا شور عجیب آرژانتینی‌ها به ورزش

ابرستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن درباره خاطراتش در ادوار جام جهانی صحبت کرد.
لیونل مسی اسطوره تیم ملی آرژانتین و باشگاه پاری سن ژرمن در جدیدترین مصاحبه با شبکه «بین اسپورت» قطر درباره خاطراتش از جام جهانی پرداخت.
مسی ابتدا درباره ارزش این جام، گفت: جام جهانی به نظرم بهترین کاپ فوتبال در دنیا است. این تورنمنت به دلیل جو خاصش و فراگیری اش در دنیا اهمیت زیادی دارد. هر کشور بنا به سنت هایش در زمان برگزاری جام جهانی رنگ خاصی به خود می گیرد. در کشورم آرژانتین در زمان برگزاری جام جهانی تمام مردم شور و شوق زیادی دارند و این احساسات باعث می شود این تورنمنت ویژه باشد.
وی درباره خاطراتش از ادوار جام جهانی، گفت: همیشه اولین تجربه ام و همچنین جام جهانی ۲۰۱۴ را به یاد می آورم. در  برزیل یک ماه تمام مردم آرژانتین در شور و شوق بودند و از این تورنمنت لذت می بردند. واقعا تصور آن زمان سخت است چون برزیل پر از آرژانتینی ها بود. ما در برزیل به فینال رسیده بودیم. اگرچه باختیم ولی رسیدن به بازی نهایی خاطرات شیرین زیادی را برای ما خلق کرده بود.
ابرستاره سابق بارسلونا ادامه داد: در یک ماهی که جام جهانی برگزار می شود زندگی در آرژانتین متوقف می شود تا همه بازی ها را تماشا کنند. مردم کشورم تنها از فوتبال به وجود نمی آیند بلکه یک آرژانتینی در هر ورزشی باشد مردم با تمام وجود از او حمایت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *