استقلال کار سختی در لیگ دارد!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: صرفا با این بازیکنان نمی‌توان نتیجه گرفت و تیم نیاز به تقویت دارد.
بهروز پرورش‌خواه در خصوص پیروزی تیم فوتبال استقلال در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: نیمه اول خوب نبودیم و سردرگم کار کردیم، اما در نیمه دوم بهتر شدیم. این تیم جوان است و باید بازیکنان باتجربه و باکیفیت به آن اضافه شود. با وجود تمام مشکلات امیدوارم بازیکنان بتوانند خواسته‌های مربی را در زمین اجرا کنند و به کیفیت مطلوبی برسند. صرفاً با این بازیکنان نمی‌توان نتیجه گرفت و تیم نیاز به تقویت دارد.
وی ادامه داد: «هوادار» تازه به لیگ صعود کرده و انگیزه‌ی زیادی برای این دیدار داشت و بازی خوبی به نمایش گذاشت. بازیکنان استقلال در مالکیت و گردش توپ خیلی خوب عمل نکردند که در بازی اول این طبیعی است. استقلال کار سختی در لیگ دارد و بازیکنان خارجی باکیفیت و آزموده باید زودتر به ترکیب تیم اضافه شوند. جوانان خوبی داریم که می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند، اما بازی در استقلال کار راحتی نیست و باید تمام تلاش خود را به کار گیرند.
پیشکسوت استقلال درباره پنالتی از دست رفته این تیم مقاب هوادار عنوان کرد: صحنه پنالتی در تلویزیون خیلی مشخص نبود، اگر بازیکنان استقلال زودتر از زدن ضربه وارد محوطه شده باشند تصمیم داور صحیح است، اما با توجه به شنیده‌ها داور در این صحنه اشتباه کرده است. بالاخره داور هم انسان است و ممکن است تصمیم غلط بگیرد.
پرورش‌خواه در رابطه با اسپانسر استقلال تصریح کرد: اسپانسر و مسائل مالی حرف اول را در فوتبال می‌زند و امیدوارم با این اتفاق مشکلات حل شده و بازیکنان و مربیان استقلال با فکر و خیال راحت فصل را ادامه دهند.
هافبک سال‌های گذشته استقلال در خصوص بازی بعدی استقلال مقابل ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن تیم خوبی دارد و بازی اول خود را برده است. بازی‌های اول فصل اهمیت زیادی برای تیم‌های مدعی دارد و باید امتیازات کامل را جمع کرد. بازی کردن در اصفهان سخت است و با عملکرد بهتر از بازی مقابل هوادار و با جنگندگی و میل بیشتر به پیروزی می‌توانیم موفق باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *