جانم را هم برای پرسپولیس می‌گذارم

هافبک پرسپولیس می‌گوید هر موقع کادرفنی این تیم صلاح بداند جانش را هم برای تیم می‌گذارد.
سیامک نعمتی، بعد از تساوی دو بر دو پرسپولیس مقابل هوادار گفت: فکر می‌کنم بازی خیلی خوب بود. متاسفانه ما سه امتیاز را کسب نکردیم و شرمنده هواداران شدیم و یک مقدار از صدر جدول فاصله گرفتیم. ان‌شاء‌الله بتوانیم این امتیازها را جبران کنیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما استفاده نکردیم.
هافبک پرسپولیس درباره اینکه در تصاویر مشخص بود که توپ به دست بازیکن هوادار برخورد کرده و به گل دوم تیمش تبدیل شده است گفت: از پشت دروازه که دیدم احساسم این بود که دست بازیکن حریف در بازی دخالت داشت. البته سرعت توپ به حدی بالا بود که به سختی می‌شد تشخیص داد. اگر سیستم کمک داور ویدیویی وجود داشت، بهتر بود.
او در واکنش به اینکه از بازی‌های بعد آیا فرصت بیشتری برای بازی کردن به او می‌رسد، گفت: این تشخیص کادرفنی است. هر موقع صلاح بدانند به بازی می‌آیم و جانم را هم برای پرسپولیس می‌گذارم. امیدوارم از بازی‌های بعد زودتر به بازی بیایم.
نعمتی درباره پرداخت مطالبت بازیکنان این تیم و بهبود وضعیت مالی اظهار کرد: منظورتان از خوب چیست؟ مطالبات سال گذشته را تسویه حساب کرده‌اند. کم پیش می‌آمد که در این مقطع مطالبات سال گذشته را تسویه حساب کنند. خدا را شکر پول سال قبل را داده‌اند. الان در هفته نهم هستیم اما پرداختی‌ها به این هفته نرسیده است. تا اینجا آقای صدری هر کاری از دستش برآمده انجام داده‌ است. امیدوارم از این به بعد هم در راهشان موفق باشند. اگر به تیم کمک شود، بازیکنان با روحیه بهتری بازی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *