حمله مورینیو به داور؛ به بازیکنانم بی‌احترامی کردی!

ژوزه مورینیو پس از شکست ۱-۰ برابر اینتر، ناراحتی‌اش را از رفتار داور با بازیکنانش ابراز کرد و دلیل این باخت را خستگی تیمش دانست.
رم در جوزپه‌ مه‌آتزا با تک گل مارکوس تورام، مغلوب شاگردان سیمونه ایزاگی شد. ژوزه مورینیو، پس از بازی به شدت به داور و برنامه بازی‌ها اعترض کرد.
«با تمام خستگی‌های بازیکنان از بازی‌های قبل و زمان کمی که برای آماده شدن برای این مسابقه داشتیم، فکر می‌کنم بازیکنانم بازی خوبی را انجام دادند.
فکر می‌کنم احساس همه، نه فقط من، بلکه احساس همه کسانی که در ورزشگاه بودند این بود که بازی با تساوی به پایان می‌رسد. تیم با تمام مشکلاتش خوب بازی کرد و خونسرد بودیم. مانچینی و اندیکا کارت زرد گرفتند، دو اخطاری که به نظر می‌رسید مانند آنهایی که به کریستانته و پاردس داده شد، سختگیرانه بودند. از اینتر فقط پاوارد کارت گرفت. این استاندارد دوگانه است. رفتار داور با بازیکنان من متفاوت بود.
هیچ احترامی برای بازیکنانم وجود ندارد، رفتار مارسکا(داور) با مانچینی و اندیکا همه چیز را ثابت می‌کند. من از عملکردی که تیم در این شرایط نشان داد راضی هستم. ما نیمی از تیم را در دسترس نداشتیم: اسپیناتزولا، دیبالا، اسمالینگ، رناتو سانچز، پلگرینی.
ما همچنین زمان کمی برای استراحت داشتیم. در اروپا بازی کردیم و به جای بازی در روز دوشنبه، یکشنبه بازی کردیم. به هر حال بازیکنان خوب بودند. من ناراحت هستم زیرا ما مستحق نتیجه‌ای بهتر بودیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *