دعوت لهستان از مردان والیبال ایران به جام واگنر

تیم ملی والیبال ایران برای ششمین‌بار به جام واگنر لهستان دعوت شد.
مسابقات والیبال هوبرت جرزی واگنر(Hubert Jerzy Wagner) لهستان از سال ۲۰۰۳ هر ساله از سوی بنیاد واگنر در این کشور و با حضور چهار تیم مطرح و صاحب نام والیبال جهان برگزار می‌شود.
فدراسیون والیبال لهستان و بنیاد واگنر با ارسال نامه‌ای به محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، از تیم ملی ایران برای شرکت در نوزدهمین دوره این رقابت‌ها که از ۲۰ تا ۲۲ مردادماه سال ۱۴۰۱ در شهر کراکوف برگزار می‌شود، دعوت کرد که با موافقت بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال، فدراسیون والیبال ایران آمادگی خود را برای حضور در این رقابت‌ها اعلام کرد.
بر اساس سنوات گذشته فدراسیون لهستان هر سال از ۱۰ تیم برتر دنیا برای شرکت در این رقابت‌ها دعوت می‌کند و پس از اعلام آمادگی تیم‌ها و بررسی شرایط موجود، چهار تیم در این تورنمنت معتبر بین‌المللی شرکت خواهند کرد که مسابقات این دوره پیش از رقابت‌های قهرمانی مردان جهان برگزار می‌شود.
تیم ملی والیبال ایران پیش از این پنج بار دیگر برای حضور در تورنمنت واگنر دعوت شده بود که در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ در این رقابت‌ها شرکت کرد.
کراکوف دومین شهر بزرگ بعد از ورشو و یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای لهستان است که در جنوب این کشور قرار دارد و تا سال ۱۶۰۹ پایتخت لهستان بود.
بر اساس برنامه اعلام شده ورود تیم‌ها چهارشنبه ۱۹ مردادماه و خروج، یکشنبه ۲۳ مردادماه خواهد بود.
لازم به ذکر است در سال ۲۰۱۹ این تورنمنت به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، برگزار نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *