رکورد درخشان میلان در خارج از خانه با 17 برد

میلان با پیروزی برابر امپولی توانست با یکی از رکوردهای جالب سری A در مسابقات خارج از خانه برابری کرد.
میلان شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ ایتالیا به مصاف امپولی رفت و موفق شد با نتیجه پر گل ۲-۴ برابر این تیم به پیروزی برسد.
تیم پیولی به لطف گل زودهنگام فرانک کسیه از حریف پیش افتاد اما ناپولی تنها شش دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند.
با این حال میلان همچنان فشار را حفظ کرد و پیش از پایان نیمه اول با دبل کسیه بار دیگر به گل رسید تا این تیم با پیروزی ۱-۲ به رختکن برود.
دو گل الساندرو فلورنزی و تئو هرناندز در نیمه دوم هم باعث شد که میلان سه امتیاز این بازی را از آن خود کند و گل دیرهنگام آندره‌آ پینامونتی نیز تاثیری در تغییر نتیجه این بازی نداشت.
اوپتا پائولو خبر داده که پیروزی میلان برابر امپولی در بازی شب گذشته در واقع هفدهمین پیروزی خارج از خانه این تیم در سال ۲۰۲۱ بوده است.
آنها حالا به دومین تیم در تاریخ لیگ ایتالیا تبدیل شدند که موفق می‌شوند در یک سال به ۱۷ پیروزی متوالی در دیدارهای خارج از خانه برسند.
پیش از آنها ناپولی موفق شده بود به این رکورد برسد که در سال ۲۰۱۷ تحت هدایت مائوریتزیو ساری در ۱۸ بازی خارج از خانه پیروز شده بود.
میلان با پیروزی در بازی شب گذشته با ۴۲ امتیاز از ۱۹ بازی و قرار گرفتن در رده دوم جدول لیگ ایتالیا به تعطیلات کریسمس رفت تا تنها چهار امتیاز با اینتر، رقیب همشهری، در صدر جدول فاصله داشته باشد.
این دو تیم در تاریخ شش فوریه در بازی برگشت به مصاف یکدیگر می‌روند و این بازی می‌تواند نقش مهمی در تعیین سرنوشت قهرمان نهایی این فصل داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *