سیدعباسی: باخت به صنعت نفت آزار دهنده است

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان گفت: از نحوه بازی تیم‌مان خیلی راضی هستم، اما نتیجه آزار دهنده است.
سیدداود سیدعباسی در نشست خبری پس از دیدار با صنعت نفت آبادان که با شکست یک بر صفر تیمش به پایان رسید، با تبریک این نتیجه به تیم صنعت نفت اظهار داشت: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. از نحوه بازی تیمم راضی بودم. بچه‌های ما امروز تلاش بسیار زیادی انجام دادند و با عملکردی که بازیکنان جوان تیم داشتند، به آینده امیدوار شدیم. با وجود احترام زیادی که برای صنعت نفت آبادان قائل هستم، باید بگویم بدون آنکه فرصتی به حریف بدهیم، امروز باختیم. ما در دقیقه‌ای گل خوردیم که عملاً هیچ واکنشی نمی‌توانستیم به آن نشان بدهیم. در صحنه‌ای که گل خوردیم، بازیکنان تمرکز خود را از دست دادند و یک گل استثنایی دریافت کردیم.
وی در ادامه افزود: فکر می‌کنم تفاوت نتیجه در همان یک ضربه بازیکن حریف بود. البته در ضدحملات موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم در نیمه اول به گل برسیم. در نیمه دوم نیز در یکی دو صحنه خطرناک ظاهر شدیم، اما بخت با ما یار نبود. با این وجود، این شکست هیچ چیزی از قابلیت‌های تیم ما کم نمی‌کند. فقط ناراحت بازیکنان هستم که ناراحت هستند، وگرنه از نحوه بازی تیم خیلی راضی‌ام.
سرمربی شهرخودرو درباره عملکرد داوری مسابقه عنوان کرد: درست نیست که خیلی راجع به داوری صحبت کنم و دوستان هم می‌گویند که این کار در حیطه وظایف من نیست، اما نتایج در چنین بازی‌های نزدیکی را جزئیات رقم می‌زنند. داور در دقیقه ۹۳ می‌توانست برای ما روی خط محوطه جریمه حریف برای ما خطا بگیرد، یا صحنه‌ای که در نیمه اول رقم خورد و مشکوک به پنالتی بود. همچنین یک صحنه داوری هم تیم نفت آبادان داشت. به هر حال حتماً به داوری هم توسط کارشناسان رسیدگی می‌شود.
سیدعباسی در پایان گفت: من از نحوه بازی تیم‌مان خیلی راضی هستم، اما نتیجه آزار دهنده است. ناراحتی‌ام نیز برای بچه‌های تیم است که با آن همه تلاش و همت بازی را واگذار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *