صحبت‌های خصوصی یحیی با خرید جنجالی پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس سعی می‌کند روحیه از دست رفته رضا اسدی را به او برگرداند.
پرسپولیس در هفته ششم مسابقات لیگ برتر در حالی بعد از سه مسابقه به مسیر پیروزی برگشت که رضا اسدی دیدار این تیم را از روی نیمکت شروع می‌کرد. اسدی خیلی زود در پرسپولیس به یک مهره ثابت تبدیل شد، چرا که باشگاه هافبک میانی دیگری را به جای او در اختیار نداشت. احمد نوراللهی باشگاه را ترک کرده بود و کمال در شروع فصل در مصدومیت به سر می‌برد، با این حال عملکرد اسدی در این فصل اصلا خوشایند نبود و کار به جایی رسید که یحیی تصمیم گرفت او را روی نیمکت قرار بدهد. 
تصمیم یحیی و کادر فنی قرمزها به سود پرسپولیس تمام شد، چراکه پرسپولیس در غیاب این هافبک که همچنان با تیم هماهنگ نشده، نمایش به مراتب بهتری از هفته‌های گذشته داشت و مهمتر اینکه در غیاب اسدی، کمال هم در این مسابقه دوباره فرصت بازی برای پرسپولیس را به دست آورد و اتفاقا نمایش بسیار امیدوارکننده‌ای داشت.
حالا به احتمال فراوان در بازی فردا سرمربی قرمزها، کمال را به واسطه تجربه زیادش در پست هافبک تدافعی به بازی بگیرد و سرلک را کمی جلوتر ببرد و او را به جای احمد نوراللهی در ترکیب قرار بدهد. سرلک که در بازی‌هایش نشان داده میل هجومی زیادی هم دارد، در مسابقه با نفت آبادان تنها گل تیمش را به ثمر رساند. شاید این ترکیب بتواند بخش مهمی از مشکلات پرسپولیس در میانه زمین را حل کند. 
انتخاب این روش (ترکیب کمال – سرلک) البته اصلا به سود اسدی نخواهد بود. بازیکنی که امید داشت با لباس شماره هشت پرسپولیس به یک سوپراستار تبدیل شود اما حالا برای عبور از نیمکت‌نشینی، کار بسیار نفس‌گیری خواهد داشت، او یکی از خریدهای گرانقیمت، پرسروصدا و جنجالی این فصل لیگ برتر است که نتوانسته لیگ بیست و یکم را امیدوارکننده شروع کند.
گل‌محمدی در واکنش به نمایش این بازیکن و نیمکت نشینی در بازی گذشته در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: «رضا اسدی یک سال از بازی‌ها دور بود و در شرایط بازی نبود اما در بازیهایی که داشتیم شرایط سختی را تحمل کرد و بازی‌های سختی را گذراند. اگر هر بازیکنی بود هم شاید این اتفاق برایش می‌افتاد. تمام بازیکنان جدیدی که خریدیم می‌توانند در ادامه کمک کنند.»
همچنین خبر رسیده یحیی با توجه به فشار زیادی که روی اسدی وجود داشت، تصمیم گرفت با او به صورت خصوصی صحبت کند و به نوعی روحیه را به این بازیکن برگرداند. گل محمدی با این کار سعی کرد این بازیکن را برای بازی‌های بعدی به لحاظ روحی آماده کند تا در ادامه فصل یک هافبک سرحال و با تمرکز بالا در اختیار داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *