فرهاد مجیدی از بازیکن مورد علاقه‌اش عبور می‌کند؟

در فاصله ۴۸ ساعت تا دیدار حساس استقلال و پرسپولیس، خبرهایی در خصوص احتمال تغییر در چارچوب دروازه استقلال شنیده می‌شود.
رشید مظاهری که از برنامه‌های کادر فنی برای این بازی خارج شده و حالا سیدحسین حسینی و علیرضا رضایی ۲ گلر استقلال هستند که برای حضور در ترکیب ثابت مقابل پرسپولیس تلاش می‌کنند.
با وجود اینکه رضایی در ۳ مسابقه گذشته استقلال تنها یک گل دریافت کرد و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت اما مسئله مهم در بازی با پرسپولیس فاکتور تجربه است.
معمولا مربیان در دربی‌ها از بازیکنان باتجربه‌تر سود می‌برند و حالا پیش‌بینی می‌شود سرمربی استقلال نیز در بازی با پرسپولیس از دروازه‌بان باتجربه‌اش بهره بگیرد. آخرین بار که حسینی مقابل پرسپولیس به میدان رفت، دربی جام‌حذفی در سال گذشته بود که استقلالی‌ها در ضربات پنالتی موفق به شکست پرسپولیس شدند و حالا شاید این دروازه‌بان بعد از نیمکت‌نشینی در ۳ بازی دوباره به ترکیب اصلی آبی‌ها برگردد.
شنیده‌ها حاکی از آن است که فرهاد مجیدی و همینطور بهزاد غلامپور مربی گلرهای استقلال، بیشتر روی استفاده از حسینی نظر دارند. آنها این ذهنیت را دارند که با توجه به سنگین بودن جو دربی از رضایی استفاده نکنند. از طرفی شنیده می‌شود گابریل پین تمایل چندانی به ایجاد تغییر در خط دروازه ندارد و صحبت‌هایی را در این زمینه با مجیدی انجام داده است.
باید منتظر ماند و دید که مجیدی درنهایت چه تصمیمی برای خط دروازه خواهد گرفت.
منبع: همشهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *