می‌خواهیم خیلی سریع به صدر جدول برسیم

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، سازمان لیگ می‌توانست برای دیدارهای این هفته لیگ برتر برنامه‌ریزی بهتری داشته باشد.
یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: پیش از هر چیز باید از استقبال هواداران عزیز رفسنجانی تشکر کنم که در ورودمان به این شهر به ما لطف داشتند. متأسفیم که به خاطر شرایط کرونا نمی‌توانیم در کنارشان باشیم.
وی ادامه داد: فردا بازی مهمی با تیم خوب مس داریم. باشگاه مس رفسنجان یک باشگاه حرفه‌ای است که امسال هم تیم خوبی آماده کرده‌اند و از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برند. در این بازی باید با تمرکز بالا وارد زمین شویم. از تعطیلات لیگ خوب استفاده کردیم و یک بازی دوستانه هم داشتیم و آماده یک بازی خوب در شروع مجدد لیگ هستیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره برنامه‌ریزی لیگ و انجام دیدار این تیم سه روز بعد از بازی تیم ملی گفت: متأسفانه برنامه‌ریزی خوبی برای این هفته لیگ انجام نشد. ما تنها تیمی بودیم که سه بازیکن در تیم ملی داشتیم و الان بازیکنان ما بدون زمان ریکاوری و استراحت به ما اضافه شده‌اند، آنهم در شرایطی که دو سفر سنگین به لبنان و اردن داشته‌اند و بعد از بازگشت به ایران بلافاصله با ما به رفسنجان آمده‌اند. هیچ کجا شما چنین برنامه‌ای برای بازی بعد از بازی‌های ملی نمی‌بینید. می‌شد بازی‌های این هفته را با برنامه بهتری برگزار کرد.
گل‌محمدی در ادامه درباره روند تیمش تا این مقطع از فصل گفت: در دو بازی قبل نتایج آنطور که می‌خواستیم نبود، اما می‌خواهیم از این بازی به روند پیروزی برگردیم و در سریع‌ترین زمان ممکن خودمان را به صدر جدول برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *